KKK

Siin on mõned vastused küsimustele, mida meilt kõige sagedamini küsitakse. Kui te ei leia otsitavat infot, võtke meiega ühendust aadressil info@visitkihnu.ee.

 

K: Otsin oma viibimise ajaks majutust, kuhu soovitaksite?
V: Meil on saarel nii palju suurepäraseid ööbimiskohti ja kõik pakuvad midagi veidi erinevat. Siin on nimekiri meie majutuskohtadest - www.visitkihnu.ee/et/oobimine. Kui te nimekirjast midagi sobivat ei leia, kirjutage oma päring aadressil majutused@kihnu.ee.


K: Kuidas saab Kihnu?
V: Meie praam Kihnu Virve väljub Munalaiu sadamast, mis asub Pärnust ca 40km kaugusel. Kui reisite ilma autota, siis Pärnust saab Munalaidu kas bussi või taksoga, olenevalt sellest, millise praami väljumisega reisite. Infot praami väljumiste ja Kihnu jõudmise kohta leiab siit - www.visitkihnu.ee/et/kuidas-saab-kihnu. Soovitame enne väljumist vaadata praami kodulehte, et saada teada ilmastikust tingitud võimalike hilinemiste või tühistamiste kohta. Infot ja laevapileteid saab osta siit - www.veeteed.com.


K: Kas saaksite korraldada mulle/meie rühmale majutuse ja ekskursiooni?
V: Visit Kihnu on organisatsioon, mis jagab ja reklaamib infot kohalike sündmuste, kultuuri ja ettevõtluste kohta. Meie eesmärk on toetada kõiki ettevõtteid võrdselt ja seetõttu ei saa üht ettevõtet üle teine soovitada. Kuigi me korraldusteenuseid ei paku, me hea meelega anname teile vajalikku teavet, et saaksite planeerida toredat viibimist Kihnus.


K: Millised üritused toimuvad, kus võiksime oma külastusel ajal osaleda?
V: Meie sündmuste kalender on leitav siit ja uueneb sageli aasta jooksul - www.visitkihnu.ee/et/suendmused. Saarel toimuvate iga-aastaste sündmuste nimekirja vaata siit - www.visitkihnu.ee/et/korduvad-suendmused


K: Tulen Kihnu sügisel/talvel. Kust ma midagi süüa saan?
V: Kihnu restoranid on avatud ainult suvehooajal (enamasti juuni-august) ja nad on siin kirjas - www.visitkihnu.ee/et/toit-ja-soeoegikohad. Meil on küll kaks kohalikku toidupoodi, kust on võimalik aastaringselt süüa osta, Kihnu pood ja Kurase - www.visitkihnu.ee/et/kihnu-kauplused. Teine võimalus on küsida oma majutuselt, kas nad ka toitlustusteenust pakkuvad.


K: Kas saarel on sularahaautomaat?
V: Kahjuks ei ole saarel sularahaautomaati, kuid meie kauplustes on võimalik maksta kaardiga. Igaks juhuks on mõistlik kaasa võtta enne lahkumist natuke sularaha.


K: Tahaksin saarel kohalikega kohtuda. Kus ma neid näha saan?
V: Kihnu elanikke näeb enamikul saarel toimuvatel kultuuriüritustel. Kui otsite lähemat kohtumist, soovitame kirjutada mõnele meie kohalikule giidile, kes aitab kohtumist korraldada. Kohalikud giidid on siin kirjas - www.visitkihnu.ee/et/turismiinfo-giidid

 

Kui te ei leidnud vastust oma küsimusele, võtke julgelt meiega ühendust aadressil info@visitkihnu.ee.